Sarande, La Onda kerkon te punesoje specialist/e sufllaqesh (Paga 200.000 leke te reja) – Akomodim i ofruar falas – pa kosto, Cel: +355 69 440 2166 24 views

9PcDSAk.jpg

“La Onda” ka hapur pozicionin vakant per:

  • Specialist/e sufllaqesh

Kerkohet:

  • Te jene korrekte dhe te perkushtuar ne punen e caktuar
  • Te sjellshem me stafin dhe klientet
  • Eksperience e meparshme pune ne fastfood

Ofrohet:

  • Page e kenaqshme, ambjent modern dhe komod
  • Akomodim i ofruar

Te interesuarit jane te lutur te na kontaktojne ne numrin e meposhtem: +355 69 440 2166

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Profili Hoteleri