Sapido kerkon te punesoje URGJENT Motorrist +355 69 458 8949 84 views

Sapido kerkon te punesoje URGJENT motorrist!

Kerkohen:
Te jene korrekte ne pune
Te jene te sjellshem dhe korrekte me orarin
Preferohen te kene eksperienca te meparshme ne pozicione te ngjashme.

Ofrohen:

Kushte te mira pune
Paga shume e mire dhe e diskutueshme

Adresa: Rruga : Gjin Bue Shpata, prane shkolles “ Emin Duraku”.
Tel: +355 69 458 8949

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Gjin Bue Shpata, prane shkolles Emin Duraku
  • Profili Restorante