Sapido kerkon te punesoje kamarier/e(Paga 50’000 leke) – +355 69 458 8949 76 views2 applications

Sapido kerkon te punesoje kamarier/e.

Kerkohen:
Te jene korrekte ne pune
Te jene te sjellshem dhe korrekte me orarin
Eksperienca te ngjashme jane perparesi.
Mosha 22-35 vjec

Ofrohen:
Paga- 50’000 lek.
Orari punes- 8 ore
Dite pushimi- E diela

Adresa: Rruga : Gjin Bue Shpata, prane shkolles “ Emin Duraku”.
Tel: +355 69 458 8949

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Gjin Bue Shpata, prane shkolles Emin Duraku
  • Profili Restorante