Sanitare 140 views

Job Expired

Per nje Klinike Dentare ne qender te Tiranes kerkohet Sanitare:

  • Te jete korrekte dhe e perpikte

  • E komunikueshme me stafin

Ofrohen:

  • Kushte te mira puna

  • Kontrate e rregullt pune

  • Punohet nga e hena ne te premte 8 ore ndersa dita e shtune 6 ore

Kontaktoni ne whatsapp:+355 67 733 2083

ose dergoni cv ne adresen info@altoparlant.us

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Tiranë
  • Tel/Mob +355 67 733 2083