Rrobaqepsi ne Elbasan kerkon te punesoje 15 rrobaqepese, paga 40.000-50.000 leke neto. 114 views

Rrobaqepsi ne Elbasan kerkon te punesoje 15 rrobaqepese, paga 40.000-50.000 leke neto.

Kriteret:
✳️Kerkohen me eksperience ose pa eksperience

Ofrohet:
🔷Paga 40.000 – 50.000 leke neto.
🔷Punohet nga e hena ne te premte, orari 07.00 – 16.00
🔷Kushte te mira pune.

📍 Adresa: Qender, Elbasan

Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com
ose të kontaktojnë në numrin +355692751730

Me mirësjellje ju njoftojmë se do të kontaktoheni sa më parë për një intervistë.

*Tek ne CV-ja juaj është e sigurtë dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.Rruga Dritan Hoxha, Tirane

+355 69 275 1730
agjensipunesimiimp@gmail.com

  

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 366 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim