Punonjes Paketimi dhe Rrobaqepse 55 views

MATILPRO SHPK kerkon te punesoje :

PUNONJES PAKETIMI DHE PUNETORE RROBAQEPSIE ME/PA EKSPERIENCE 

KOMPANIA OFRON:
1-KUSHTE TE MIRA TE PUNES
2-PAGE SHUME E KENAQSHME
3-TRANSPORT I SIGURUAR
4-KONTRATE E RREGULLT PUNE
5-LEJET VJETORE DHE FESTAT PUSHIM SIPAS KODIT TE PUNES


ADRESA:RRUGA VANGJEL NOTI,LAPRAKE
TEL:0676099901

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr: Vangjel Noti , ish Kombinati Josif Pashko , Laprake , Tirane
  • Tel/Mob +355 67 609 9901
  • Profili Prodhim/Perpunim