Rradhime vlore, Hotel Bella Vista kerkon: Kamarier / Ndihmes Kamarier paga e kenaqshme (ushqimi dhe fjetja e siguruar). Kontaktoni ne telefon / Whatsapp 86 views

Job Expired

Hotel Bella Vista

Kerkon te punesoje:

•KAMARIER
•NDIHMES KAMARIER

PAGA E KENAQSHME
KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Adresa: Rradhime Vlore

( ushqimi & fjetja e siguruar)

Kontaktoni: 0683683790

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 200 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim