RINAS TIRANE, OFROHET VEND PUNE SANITARE HOTELI 21 views

Agjencia BClever e cila prej 4 vitesh operon ne tregun shqiptar permes sherbimeve te rekrutimit dhe burimeve njerezore, per nje nga klientet e saj te rendesishem ne qytetin e Tiranes, ka nisur procesin e rekrutimit per pozicionin Sanitare Hoteli ne zonen e Rinasit.

Kriteret e profilit:

– Disponibilitet i menjehershem
– Korrektese dhe pergjegjshmeri
– Eksperience pune e meparshme

Ofrohet:

– Page 35,000 L – 40,000 L (ne varesi te eksperiences)
– Transport i garantuar
– Siguracione te paguara
– Orari 07:00 – 16:00 (E hene – E shtune)
– 30 minuta pushim dreke

Cdo aplikant i interesuar mund te aplikoje ne: 0676888699

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 15 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim