RGB kerkon te punesoje Shofer per ngarkim-shkarkim – 0694007554 205 views

Kerkohen shofer per trasportimin e materialeve te ndertimit (fusha gipseve-bojrave).
Shoferi duhet te jete i pajisur me patente te klasit B, C.
Adresa: Sauk -Tirane

Cel. : 0694007554 // 0674295147

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Tregti dhe Prodhim