RETENTION per gjuhen GREKE 56 views

Job Expired

BDM GROUP është në kërkim të:
RETENTION per gjuhen GREKE

OFROJME:
-Page baze mbi 500 euro, bonuse ditore, javore dhe mujore,
% mbi Loading deri ne 10%.
-Ambjente pune moderne dhe komode.
-Mundesi rritjeje profesionale.

KERKOJME:
-Eksperienca te meparshme pune
-Njohuri te shkelqyera te gjuhes GREKE.
-Disponibilitet Full-Time (10:00-19:00)
– Te jete i besueshem dhe ambicjoz/e.

Për më shumë informacion për caktimin e një interviste
mund ta dërgoni CV-në tuaj në adresën e email-t: bdmgroup333@gmail.com

ose mund të kontaktoni në numrin tonë të cel:
Cel : 
068 831 6431

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Tel/Mob 068 831 6431
  • Profili Call Center