Restoranti “Fresh Start” kerkon te punesoj Kamarier/e dhe Banakier/e. 75 views

Job Expired

Restoranti “Fresh Start” kerkon te punesoj Kamarier/e dhe Banakier/e.

Aftesite e kerkuara:

– Etikë profesionale dhe gjithmone i/e gatshem.
– Kandidatet kerkohen te kene eksperience te meparshme.
– Me orar te plote.

Ofrohet:
– Kushtet e punes dhe paga shume te kenaqshme.

Te interesuarit te kontaktojn ne nr:
+355 69 404 8533

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Restorante