RESTORANT PICERI ne ULQIN, kerkon: – KUZHINIER (per tiganin) Paga 2.000 euro 86 views

RESTORANT PICERI ne ULQIN, kerkon:

– KUZHINIER

(per tiganin)
Paga 2.000 euro

*punesim i menjehershem
*ofrohet akomodim dhe ushqim

Per aplikime, kontaktoni ne nr 0693619617

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Punesim