Restorant Pastaria Sarande kerkon: Kuzhinier/e Nd/kuzhinier/e Kamarier/e Nd/kamarier/e Pjatalarese Sanitare Motorrist me pagese te kenaqshme dhe kushte shume te mira pune dhe akomodim te ofruar. 111 views

Restorant Pastaria Sarande
Kerkon te punesoje:

Kuzhinier/e
Nd/kuzhinier/e
Kamarier/e
Nd/kamarier/e
Pjatalarese
Sanitare
Motorrist

Kushte shume te mira pune
Pagesa e kenaqshme
Akomodimi ofrohet nga ne, nese stafi eshte nga Tirana.

Vendodhja e Restorantit eshte ne qender te qytetit.
Rruga e flamurit Sarande

Kontaktoni:
0697072282

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 353 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim