RESTORANT ne BORSH, kerkon: – 3 KAMARIER/E RESTORANTI. Paga 80.000 leke 192 views

RESTORANT ne BORSH, kerkon:

– 3 KAMARIER/E RESTORANTI


*Paga 80.000 leke plus sigurime
*Kandidatet duhet te kene te pakten 3 vite eksperience
*Gjuha e huaj perben avantazh
*Ofrohen kushte te mira akomodimi dhe ushqim
*Periudha e punesimit 15 Korrik-30 Shtator
*Restoranti eshte shume i frekuentuar dhe ka shume bakshishe

Per aplikime, kontaktoni ne nr 0693619617

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Punesim