Restorant Luspa tek Myslym Shyri kerkon te punesoje Kuzhiniere dhe Ndihmese Kuzhiniere 77 views1 application

RESTORANT LUSPA
KERKON TE PUNESOJE

Kuzhiniere (F)
Ndihmese Kuzhiniere (F)

Pagesa e kenaqshme
Kushte shume te mira pune

Adresa: Tirane Rruga Myslym Shyri
Mbrapa Max Optika
Kontaktoni: 0696777189

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 184 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim