Resort ne Durres kerkon te punesoje Pjatalarese, paga 85 000 Leke, akomodim i siguruar 64 views

Resort ne Durres kerkon te punesoje Pjatalarese, paga 85 000 Leke, akomodim i siguruar

Kriteret:
✳️Te kete eksperience pune ne pozicione te ngjashme
✳️Te jete e perkushtuar dhe te permbushe detyrat

Ofrohet:
✔️Paga 85 000 Leke Neto
✔️Orari 12 ore
✔️Akomodim i siguruar per aplikante nga rrethet

📍 Adresa: Durres, Shkembi i Kavajes

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 352 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim