Resort ne Durres kerkon te punesoje Kamarier Restoranti, paga 120 000 Leke, akomodim i siguruar 110 views

Resort ne Durres kerkon te punesoje Kamarier Restoranti, paga 120 000 Leke, akomodim i siguruar

Kriteret:
✳️Te kete eksperience pune ne pozicione te ngjashme
✳️Te kete njohuri te gjuhes angleze
✳️Te sherbeje me miresjellje dhe etike te larte

Ofrohet:

✔️Paga 120 000 Leke Neto
✔️Orari 12 ore
✔️Akomodim i siguruar per aplikante nga rrethet

📍 Adresa: Durres, Shkembi i Kavajes

Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com

ose të kontaktojnë në numrin +355692751730

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 352 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim