Redana Pharma ne qarkun e Elbasanit kerkon Menaxher Shitjesh per depo farmaceutike me eksperience pune + transporti siguruar 341 views5 applications

Redana Pharma
Kerkon te punesoje:

•Menaxher Shitjesh
Per Depo Farmaceutike
( Per Qarkun e Elbasanit)

Kushtet: Te kete eksperience pune ne shitje dhe menaxhim
Te kete mbaruar arsimin e larte
Te zoteroj patente te klasit B
Mosha mbi 25 vjec ( mashkull)
Kompania ofron transportin me mjet ku perfshihet dhe karburanti.

Adresa: Elbasan
Kontaktoni: 0676432044

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 145 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim