Redana Pharma kerkon te punesoje Menaxher Shitjesh per depo farmaceutike per qytetin e Vlores dhe qarkun e Fierit mosha mbi 25 vjec ofrohet makina dhe karburanti nga kompania 204 views2 applications

Job Expired

Redana Pharma
Kerkon te punesoje:

•Menaxher Shitjesh
Per Depo Farmaceutike
( Per Qarkun e Fierit dhe Qytetin e Vlores)

Kushtet: Te kete eksperience pune ne shitje dhe menaxhim
Te kete mbaruar arsimin e larte
Te zoteroj patente te klasit B
Mosha mbi 25 vjec ( mashkull)
Kompania ofron transportin me mjet ku perfshihet dhe karburanti.

Adresa: FIER / VLORE
Kontaktoni: 0676432044

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 145 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim