Recepsioniste 137 views1 application

Luxolite Communications Sh.P.K po kerkon te punesoje Recepsioniste:                                           Kerkohet :

– Te jete e afte dhe e gatshme per te punuar ne grup
– Njohje e paketes Microsoft office
– Disponibilitet i menjehershem
– Aftesi te mira menaxhimi dhe organizimi
– Njohuri te gjuhes Angleze, gjuhe te tjera do benin avantazh
-Te jete e paraqitshme dhe e komunikueshme.

Te interesuarit te dergojne nje CV me foto ne adresen e e-mail luxolite.al@gmail.com
ose nepermjet WhatsApp ne numrin e telefonit +355684100720

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Call Center