Marina Bay kerkon Staf 91 views2 applications

Job Expired

Vlore ofrohen vende pune
Bashkohuni me skuadren “Maritim Marina Bay Resort & Casino” . Resorti luksos ne qytetin e Vlores, “Marina Bay Luxury Resort & Spa”, ju tregon standartet nderkombetare te punesimit permes trajnimeve te vazhdueshme dhe kushteve te mira te punes:
1 dite pushimi/jave; 8 ore pune/dite; transport falas; page e kenaqshme; mundesi per te marre bonuse dhe per te fituar me shume; pune gjate gjithe vitit; ushqim i perfshire.
Pozicionet vakante:
• Recepsionist/e
• Sanitar/e
• Punonjese lavanterie
• Kamarier/e
• Barman/e
• Kuzhinier/e
• Nd/ Kuzhinier
• Kasier/e
• Financier/e
• Security

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Vlorë
  • Rruga/Zona Rr.Aleksandër Moisiu
  • Tel/Mob 0684831849
  • Profili Turizem