Recepsion (Front Desk) at Mosaic Home hostel 56 views1 application

Mosaic Home Hostel and Garden eshte ne kerkim te nje pjestari te ri ne ekipin e tij.
Hosteli eshte nje vend ku mund te njiheni me njerez te rinj dhe te mesoni per kulutura te  ndryshme mbareboterore.
Kerkojme nje person qe eshte i afte te mbuloje pozicionin e recepsionit , fleksibel per te ndihmuar mbarevajtjen e hostelit.  Pozitiv dhe me nje komunikim mikeprites ne perballjen me klientet. Njohes i gjuhes angleze dhe i perdorimit te kompjuterit .
Ne qofte se jeni te interesuar mund te na dergoni CV ne email ose te na kontaktoni ne numrin e telefonit.

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Sulejman Pitarka , Zona 21 Dhjetori
  • Tel/Mob 0693732800
  • Profili Turizem