Qender diagnostike kerkon Koordinatore- Recepsioniste, paga 50 000- 60 000Leke, prane Dispancerise 65 views

Job Expired
Qender diagnostike kerkon Koordinatore- Recepsioniste, paga 50 000- 60 000Leke, prane Dispancerise

Kriteret
✅Te kete eksperience ne recepsion/ koordinim ne profil mjekesor
✅Te jete moshe mbi 20 vjec
✅Te kete aftesi te mira organizimi dhe bashkepunimi
✅Preferohet te dije gjuhe te huaj

Ofrohet:
🔸Paga 50 000- 60 000 Leke Neto
🔸Orari 9.00-17.00
🔸Kushte shume te mira

📍 Adresa: Rr. “Siri Kodra “, prane Dispancerise

Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com
ose të kontaktojnë në numrin +355692751730

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 200 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim