Punonjese Banaku- Gjirokaster 50 views

Superstar Market pjese e Ar-bi service shpk,
Kerkon te punesoje per qytetin e Gjirokastres.

Punonjese per banak

*Preferohet te kene eksperience.
*Te jene te komunikushem me klientet dhe stafin.
*Te kene fleksibilitet ne orare.

Ofrohen kushte shume te mira pune dhe page.

ose dergoni Cv tuaj ne adresen: hr@arbidistribution.al

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 16 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Supermarket