PUNESIM JASHTE VENDI

Mundesi Punesimi ne keto Qytete:

 • Malte
 • Kroaci
 • Turqi
 • Irlande
 • Dubai
 • Doha
 • Bahrain
 • Abu Dhabi
 • Oman etj

Pozicione te Lira Pune ne keto Sektore:

 • IT
 • Finance
 • Mjekesi
 • Hoteleri Turizem
 • Kuzhine
 • Marketing
 • Shitje
 • Ndertim
 • Inxhinieri
 • Mirembajtje
 • Animacion dhe Aktrim

Per me shume informacion dhe detaje mbi listen e pozicioneve te punes jeni te lutur te kontaktoni ne kete numer telefoni: +355676536881

Apliko dhe Punesohu ne Profesionin tend, fito eksperience nderkombetare pune dhe trajnime te vlefshme per karrieren tende profesionale !!!

Email: albaniarecruitment@gmail.com

Albania Recruitment

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 11 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Bulevardi Gjergj Fishta, Kryqezimi i Ures se Drejtorise se Policise
 • Tel/Mob +355676536881
 • Profili Punesim
Connect with us
Contact Us