Puno me ne si SALES AGENT ne gjuhen SPANJOLLE ! Eksperienca nuk perben kusht ! Orari 03:00 PM – 00:00 AM ( transport i perfshire) 49 views

Puno me ne, je vetëm një intervistë larg!
Të duhet vetëm dëshirë për punë dhe të jesh njohës i gjuhës SPANJOLLE !

Cfare kerkojme nga ju:

– Nivel i mire i gjuhes per te cilen aplikoni
– Energji dhe ambicie per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.
– Disponibilitet per te punuar full-time/part-time
– Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup
– Perkushtim dhe deshire per te punuar.

Cfarë ofrojmë ne:
– Page ne nivele Europiane,
– Trajnim te paguar dhe profesionale.
– Online Leads
– Rritje ne Detyre.
– Orare Fleksibel / Fundjava pushim

03:00 PM – 00:00 AM ( transport i perfshire)

Eja puno me me te miret!

Apliko tani: +355692543511
Adresa : Kompleksi Delijorgji, Rr. Kavajes, Tirane

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center