Punetor Prodhimi 46 views

Fe.Fa.Ta shpk kerkon te punesoje punetor ne repartin e prodhimit te qeseve plastike.
Puna eshte e thjesht, mesohet lehte edhe pa eksperince te meparshme.
Paga e kenaqshme.

Cel. : +355692604882

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Tregti dhe Prodhim