Punesohu SANITAR/E , SECURITY 92 views1 application

Job Expired

πŸ“ŒMUNDESI PUNESIMI NE MALTE!

πŸ”·SANITAR/E
πŸ”·SECURITY

πŸ”–Per cdo pozicion pune ofrohet:

πŸ”·PAGESE E LARTE
πŸ”·BONUSE DITORE
πŸ”·VIZE PUNE
πŸ”·KONTRATE
πŸ”·GUIDE AKOMODIMI

πŸ“ŒTe gjithe te interesuarit jane te lutur te aplikojne duke nisur nje CV ne gjuhen angleze, ne formatin PDF dhe me Fotografi ne adresen e email:
πŸ“©aplikimepunesimi@gmail.com

Per informacion te metejshem jeni te lutur te kontaktoni ne numrin e telefonit:
☎️+355 686081032

πŸ“Adresa:
Zogu i Zi, mbrapa Ring Center, (Pallati Portokalli), ne Kate te Dyte, Tirane

Please login with Candidate account to view more fields.
  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 4 Jobs
  • Location TiranΓ«
  • Rruga/Zona Zogu i Zi, mbrapa Ring Center, ( Pallati Portokalli ), prane Pallatit te Sportit Asllan Rusi, mbi Bar Premium, Kati i dyte
  • Tel/Mob +355 686081032
  • Profili Punesim
Connect with us
Contact Us