Punesohu ne Doha (Qatar) 114 views

Job Expired

Aplikime Punesimi OFRON VENDE TE LIRA PUNE NE RESORT ME 5* DOHA (QATAR) NE POZICIONET:

 • KAMARIER /E
 • BANAKIER /E
 • RECEPSIONISTE

Kompania Siguron:

 • Kontrate Pune 1 & 2 vjecare
 • Akomodim
 • Ushqim
 • Vizen dhe Biletat e Udhetimit
 • Vizitat Mjekesore

Kriteret qe duhet te permbushni:

 • Njohuri mesatare te gjuhes angleze
 • Mosha 18 – 35 vjec
 • Pashaporte te vlefshme

Kontakt:
Cel: 0686081032
Email: aplikimepunesimi@gmail.com

Ju informojme se te dhenat tuaja personale trajtohen ne konfidencialitet te plote konform ligjit nr. 9887,
percaktuar nga Kuvendi i Shqiperise “Per mbrojtien e te Dhenave Personale”.

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 4 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Zogu i Zi, mbrapa Ring Center, ( Pallati Portokalli ), prane Pallatit te Sportit Asllan Rusi, mbi Bar Premium, Kati i dyte
 • Tel/Mob +355 686081032
 • Profili Punesim
Connect with us
Contact Us