PUNESIM I MENJEHERSHEM NE KROACI, KUZHINIERE 87 views

BClever Agency ka nisur rekrutimet per punesimet me kontrate te rregullt pune 6 dhe/ose 12 mujore ne Kroaci.

Kerkohen 2 kuzhiniere me eksperience te meparshme.

Kandidatet duhet te kene si specialitet te tyrin gatimin e pastave & mishit.

KUJDES!
NISJA E MENJEHERESHME PER KEDO QE PLOTESON KRITERET.

Per me teper informacione dergoni aplikimit tuaj ne: 0676318339

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Durrës
  • Tel/Mob +355676318339
  • Profili Punesim