PUNESIM I MENJEHERSHEM 104 views

Job Expired

Nese doni te [b]permiresoni [/b]stilin tuaj te jeteses,aplikoni tani dhe jepini vetes nje mundesi ndryshe.

[b]Gjuhet qe ofrojme :[/b]
[b]
-Frengjisht
-Spanjisht
-Italisht
-Gjermanisht
-Anglisht ( vetem me eksperience )
[/b]
[b]Cfare ofrohet :[/b]

– Orari fleksibel,
– Pagesa konkuruese,
– Kontrate pune e rregullt, ne baze te legjislacionit Shqiptar,
– Trajnime individuale & ne grup, sipas eksperiences,
– Promotion ne detyre, ne baze te aftesise, deshires & vullnetit per te punuar,
– Fundjavat & festat zyrtare pushim.

[b]Cfare kerkohet :[/b]

– [b]Njohje e mire e gjuhes se huaj[/b]
– Korrektesi & perkushtim
– Punonjes ambicioze
– Aftesi per te punuar ne grup,
– [b]Eksperienca nuk eshte kriter i domosdoshem[/b]

Na kontaktoni ne nr. tone te telefonit ose dergoni CV-ne tuaj ne adresen tone te E-mailit [b]Recruitcompany0@gmail.com[/b]

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Blloku
  • Tel/Mob 0677354614
  • Profili Call Center