Prosper Sales operone ne Tirane dhe kerkon agjente per gjuhen Angleze 197 views2 applications

Job Expired

Prosper Sales kerkon agjente per gjuhen Angleze

Nese jeni njohes i mire i gjuhes angleze keni shume vullnet e deshire per te punuar ky eshte vendi i duhur!

Ne ju ofrojme:
-Kushte shume te mira pune
-Kontrate te rregullt bazuar ne Kodin e Punes
-Ambient teper komod per te punuar
-Mundesi per rritje profesionale
-Pagat me konkuruese ne tregun e punes

Kjo eshte mundesia juaj!
Behuni pjese e Prosper Sales duke na kontaktuar ne nr tone te telefonit: 0694496372, ose dergoni CV tuaj ne emailin: hr.prospersale@gmail.com
Tek ne mund te keni punen qe keni deshiruar gjithmone.

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Siri Kodra, HYRJA 1