Prosper Sales kerkon Operator per gjuhen GJERMANE Full-Time 213 views

Job Expired

Prosper Sales me shume vite eksperience ne fushen e Telemarketingut kerkon agjente per gjuhen Gjermane.

Nese jeni njohes i mire i gjuhes gjermane, keni shume vullnet e deshire per te punuar ky eshte vendi i duhur!

Ne ju ofrojme:
-Kushte shume te mira pune
-Kontrate te rregullt bazuar ne Kodin e Punes
-Ambient teper komod per te punuar
-Mundesi per rritje profesionale
-Pagat me konkuruese ne tregun e punes
-Orari Full-Time

Kjo eshte mundesia juaj!
Behuni pjese e Prosper Sales duke na kontaktuar ne whatsapp ose ne nr tone te telefonit: 0694496372
dhe mund te keni punen qe keni deshiruar gjithmone.

Aplikoni tani ne numrin 0694496372 ose mund te dergoni CV ne adresen hr.prospersale@gmail.com

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Siri Kodra, HYRJA 1