Prezantuese/shitese ne Napoleon Wine&Spirits 465 views

Albanian Wine & Spirits Distribution kompani franko-shqipetare,
kerkon te punesoje SHITESE ne dyqanin Napoleon shop, Terminal (prane Teg)

Te kete nje paraqitje shume te rregullt dhe edukate pune te persosur. Eksperienca ne shitje perben avantazh, por jo domosdoshmerisht ne fushen e pijeve alkolike. Preferohet mbi moshen 23 vjecare dhe me banim nga rrethinat prane Qendres ( Berzhite, Sauk etj)

Rroga baze 33.000 leke + bonus dhe perqindje mbi performancen.

Te interesuarat te dergojne Cv (me foton tuaj bashkengjitur) ne whatsapp ne nr e tel 0692070354

*Do te kontaktohen VETEM aplikantet e perzgjedhura

Suksese.

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 8 Jobs
  • Location Tiranë