Prezantuese-shitese ne Napoleon shop 214 views

Albanian Wine & Spirits Distribution kompani franko-shqipetare,

kerkon te punesoje SHITESE ne dyqanin Napoleon shop,  Ring Center dhe Teg.

 

Te kete nje paraqitje shume te rregullt dhe edukate pune te persosur. Preferohen me banim nga rrethinat prane Qendres (Berzhite,Sauk etj)

 

Rroga baze 33.000 leke + bonus dhe perqindje mbi performancen.

 

Te interesuarat te dergojne Cv (me foton tuaj bashkengjitur) ne whatsapp ne nr e tel 0692070354

 

*Do te kontaktohen VETEM aplikantet e perzgjedhura

 

Suksese.

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 8 Jobs
  • Location Tiranë