Prezantues (mashkull) ne Napoleon Teg 57 views2 applications

Job Expired

“Kompania prestigjoze Napoleon Wine & Spirits”

Kerkon te punesoje  PREZANTUES ( Mashkull)ne dyqanin Napoleon Teg.
Te kete paraqitje te rregullt dhe edukate pune te persosur.
Te kete eksperience ne shitje, jo domosdoshmerisht ne fushen e vererave.
Rroga baze 45.000 leke +  perqindje mbi performancen. Te interesuarit te dergojne Cv ne whatsapp ne nr e tel 0692070354 ( nuk merren parasysh aplikimet pa Cv me foto)
Do te kontaktohen VETEM aplikantet e perzgjedhura

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 6 Jobs
  • Location Tiranë