Preciosa kompania prestigjoze e orave dhe bizhuterive kerkon – Shitese (TOPTANI Center) 193 views1 application

Preciosa kompania e njohur prestigjoze me brandet me te njohura te orave
dhe bizhuterive kerkon te zgjeroje stafin e saj.

Puna eshte me turne, 6 ore dhe 1 dite pushimi ne jave.
Adresa: TOPTANI

Per informacione te metejshme kontaktoni ne wp : 068 39 44 808
ose dergoni Cv tuaj ne adresen e e-mail : preciosa.albania@yahoo.com

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Butik