Po kerkon pune por NUK ke eksperience? 195 views1 application

Job Expired

Fastcall ofron mundesi punesimi per te gjithe ata qe kane njohuri te italishtes(edhe njohuri baze).

Puna eshte mjaft e thjeshte dhe praktike(passaggio telefonate)

Ofrojme trajnim paraprak dhe mundesi rritjeje brenda kompanise.

Te interesuarit munnd te na kontaktojne ne:0696024124

FB-FastCall.al

IG-fastcall.info

WA-0696024124

Email:info@fastcall.info

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 8 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Brryli,Bulevardi ''Bajram Curri'' P. NCE, kati i 1, 100 metra para Maternitetit te Ri
  • Tel/Mob +355696024124
  • Profili Call Center, Marketing