Pizzeri Pavarotti kerkon Kujdestare per te lodrat dhe Banakier/e prane kopshtit botanik rruga shyqyri brari 53 views

PIZZERI PAVAROTTI
•Kerkon te punesoje:

•BANAKIER/E
•KUJDESTARE TE LODRAT

•Pagesa e kenaqshme
•Kushte shume te mira pune

ADRESA: Rruga Shyqyri Brari Prane Kopshtit Botanik

KONTAKTONI: 0682005841

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 145 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim