Pizza Time kerkon Kuzhinier/e,Ndihmes kuzhinier/e,Kamarier/e dhe Sanitare tek Ish blloku tirane 81 views

Pizza time
Kerkon te punesoje:

Kuzhinier/e
Ndihmes Kuzhinier/e
Kamarier/e
Sanitare

Adresa: Ish Blloku Tirane
Kontaktoni: 0692969163

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 153 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim