PIZZA-PASTA Ogi kerkon te punesoje -PICIER / E – KAMARIER/E -KUZHINIER -SANITARE, Porcelan 28 views

Job Expired

 

PIZZA-PASTA Ogi kerkon te punesoje:

-PICIER / E
-KAMARIER / E
-KUZHINIERE
-SANITARE

Paga te kenashme dhe kushte te mira pune.

Adresa: Rr. “Xhanfize Keko”, Porcelan

Te interesuarit te kontaktojme ne numrin: 0699611179

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 160 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim