Pharma Online kerkon specialiste marketingu dhe promovimi 71 views

Pharma Online kerkon specialiste marketingu dhe promovimi!

Kriteret:

Eksperience ne fushen e promovimit dhe reklamimit!
Te zoteroje njohuri te plota ne fushen e krijimit dhe zhvillimit te Adds ne rrjete sociale!
Aftesi per te punuar ne grup dhe ne projekte zhvillimore!

Orari i negociueshem 09:00 -17:00 nga e Hena ne te Shtune
PAGA BAZE 70.000-120.000 leke+ BONUSE

Cel. :
 +355697825684

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona http://www.njoftime.com/images/misc/instagram_icon.png
  • Profili Marketing