Pergjegjes Prodhimi 70 views

Fmt Group ofron vend pune

Pergjegjes Prodhimi
Kriteret per pozicionin :
 • Te kete mbaruar arsimin e larte ne nje nga deget e Inxhinerise
 • Te kete njohuri Mekanike
 • Te kete eksperience pune si pergjegjes prodhimi
 • Te jete i mire organizuar dhe te kete aftesi menaxhuese
 • Te jete i afte per te negociuar
 • Te zoreroj gjuhen angleze
 • Te zoteroi leje drejtimi te klasit B
Punohet:
E hene – E premte 08.15 – 16.30
Te gjithe kandidatet e interesuar mund te aplikojne duke derguar CV ne adresen e emailit hr@fmtgroup.al
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 5 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Mezez - Kashar
 • Tel/Mob 069 70 41 159
 • Profili Energjitike