Per Coffee Shop brenda ne Aeroport kerkojme Kamariere / Banakiere (F) 39 views

Ofrohen vende pune ne Aeroportin e Rinasit si banakiere dhe kamariere.
Preferohet moshe e re per Coffee Shop
Transporti i garantuar.
Paga shume e kenaqshme.

Te interesuarat te kontaktojne ne numrin 0696260607

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Bar Kafe