Pasticeria Franceze kerkon shitese sherbimi per turnin e pasdites (6 ORE) 272 views2 applications

Job Expired

Pasticeria Franceze kerkon te punesoje shitese sherbimi
per turnin e pasdites (6 ORE).

Ofrohen:

  • Kushte te mira pune
  • Page te kenaqshme

Kerkohet:
Korrektese dhe perpikmeri ne orar dhe detyrat e caktuara
Adresa: Rruga Ibrahim Rugova, Perballe Ambasades se Zvicres.
Te interesuarit te lutem te kontaktojne ne numrin e telefonit,
per te lene nje takim: +355 68 535 7678

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Ibrahim Rugova, perballe Ambasades Zviceriane
  • Tel/Mob +355 68 535 7678
  • Profili Prodhim/Perpunim