Pasticeri Tito tek Rruga Hoxha Tahsim kerkon: Shitese,Sanitare,Furrexhi,Ndihmes Furrexhi dhe Kamarier 134 views

PASTICERI TITO

KERKON TE PUNESOJE

•SANITARE
•SHITESE
•FURREXHI
•NDIHMES FURREXHI
•KAMARIER

Adresa: RRUGA HOXHA TAHSIM SHESHI SHTRAUS, TIRANE

Te interesuarat te na kontaktojne:
0695430897
0672022560

•EMAIL: furrebuketito@gmail.com

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 212 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim