Pasticeri Tito kerkon te punesoje Shitese,Pasticier/e dhe ndihmes punonjes ne prodhimet e brumit 63 views

Job Expired

PASTICERI TITO
KERKON TE PUNESOJE

•SHITESE ME EKSPERIENCE
•PASTICIER/E
•PUNETORE NDIHMES NE PRODHIMET E BRUMIT

•PAGA NGA ME TE MIRAT NE TREG
•KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Adresa: RRUGA HOXHA TAHSIM SHESHI SHTRAUS, TIRANE

Te interesuarat te na kontaktojne:
0672022566
0672022560

•EMAIL: furrebuketito@gmail.com

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 212 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim