Pasticeri tito kerkon Pastiçier me eksperience pune dhe Sanitare tek rruga hoxha tahsim sheshi shtraus 63 views

PASTICERI TITO
KERKON TE PUNESOJE

•PASTICIER/E
ME EKSPERIENCE

•SANITARE

•PAGA NGA ME TE MIRAT NE TREG
•KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Adresa: RRUGA HOXHA TAHSIM SHESHI SHTRAUS, TIRANE

Te interesuarat te na kontaktojne:
0672022566
0672022560

•EMAIL: furrebuketito@gmail.com

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 145 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim