Pastel Pastry & Bakery, kerkon te punesoj shitese me ekperience 50 views1 application

Past’el pastry & bakery kerkon te punesoj shitese me ekperience. Puna eshte me orar me dy turne ,paga e kenaqeshme, ambjent pune shume i mire. Pikat tona ndodhen tek :
1. Komuna e Parisit
2. Liqeni i thate
Per intervista kontaktoni dhe dergoni CV-ne tuaj ne : / info@pastel.al

Pastel Pastry & Bakery
A: Komuna e Parisit , Rr. “Skënder Luarasi”, Tiranë
M. 069 27 92 002 
E. info@pastel.al

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Komuna e Parisit,Liqeni i thate,Rr.Barrikadave
  • Tel/Mob 0692792002
  • Profili Restorante