Pastaria Tirane kerkon te punesoje: •KUZHINIER dhe •NDIHMES KUZHINIER / MUNDESI KONTRATE SEZONALE OXFORD NE ANGLI 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 176 views

Job Expired

Pastaria Tirane kerkon te punesoje:

•KUZHINIER
•NDIHMES KUZHINIER

MUNDESI KONTRATE SEZONALE OXFORD NE ANGLI 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

Paga dhe kushte shume te mira pune

Adresa: Qender rruga Urani Pano, Tirane

Na kontaktoni 0693583530

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 181 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim